התקשר עכשיו

הקלטת שיחות בגלקסי

  • חברת הסלולר טוענת שלא העברת הנחיה טלפונית לביצוע?

  • נציגי שירות מתווכחים אתך על פרטי העסקה שסגרת?

  • זקוק לפתרון שיעזור לך לתעד שיחות טלפון מהגלקסי?

 

הקלטת שיחות בגלקסי קלה ופשוטה היום יותר מתמיד! שירות רקורד און ליין מספק לך פתרון מושלם להקלטת שיחות איכותית, שתעזור לך מול כל גורם שתצטרך! הקלט ולא תצטער!

 

>> איך זה עובד? לחץ לפרטים

>> הקלטת שיחות באייפון - לחץ כאן

 

הקלטת שיחות טלפון היא פתרון יעיל ונוח להתמודדות עם נציגי שירות, לקוחות או כל גורם שאתה מבצע מולו התקשרות טלפונית. לא פעם במהלך שיחות טלפון מתואמים תנאי תשלום, ניתנות התחייבויות או מובטחים לך דברים שאחר כך קשה מאוד להוכיח. אם תהיה בידך הקלטה של כל אותן שיחות חשובות, תהיה בידך האפשרות להתעמת כאשר יש בידך הוכחה. מרבית החברות כבר הבינו את החשיבות הקיימת בהקלטת שיחות, והן נוהגות להודיע על כך ללקוחות אשר פונים למוקדי הטלפון.

 

הקלטת שיחות באמצעות גלקסי

 

יש כמה דרכים לבצע הקלטת שיחות בגלקסי, אך אם חשוב לכם לוודא שאכן תקבלו הקלטה שתוכלו להשתמש בה, שירות רקורד און ליין הוא השירות עבורך. שירות רקורד און ליין הוא שירות חדשני המאפשר הקלטת שיחות בגלקסי באיכות מהמעלה הראשונה. אם יצא לך לנסות לעשות שימוש באחת האפליקציות החינמיות, אתה וודאי מבין את חשיבותה של האיכות. כאשר ההקלטה מתבצעת באיכות ירודה, לא ניתן בכלל להבין מה נאמר בה, וברור שלא ניתן לעשות בה שום שימוש.

 

איך מקליטים שיחה בגלקסי?

 

התשובה לשאלה איך מקליטים שיחה בגלקסי קלה במיוחד! כל מה שאתה צריך לעשות בשביל לבצע הקלטת שיחות בגלקסי הוא להתקשר למספר, מספר הטלפון של רקורד און ליין. לאחר מכן יהיה עליך לחייג את המספר המיועד, וזה הכול. את קובץ ההקלטה תוכל לקבל באמצעות קישור שישלח אל מכשיר הגלקסי שלך בסוף השיחה. שירות רקורד און ליין מבטיח לך הקלטה ללא תקלות, ללא ניתוקים, ללא צפצופים וקולות רקע, פשוט הקלטה איכותית שבאמת תוכל לסייע לך במידה ותצטרך. השירות אינו מצריך הורדה של אפליקציה, תוכנה או מערכת למכשיר הטלפון ומתבצע און ליין

 

האם מותר להקליט שיחות?

 

הקלטת שיחות אפשרית מבחינה חוקית, כל עוד לפחות אחד משני המשתתפים בשיחה מודע לכך שהיא מוקלטת. במקרה כזה היא לא תחשב כהאזנת סתר. הקלטה של שיחת טלפון אפשרית גם ממכשירים ניידים וגם ממכשירים נייחים. יש מכשירים ניידים אשר אופציית ההקלטה מובנית בתוכם. עבור הקלטת שיחות בגלקסי יש צורך לעשות שימוש בשירות הקלטת שיחות.

 

 

>> לחץ לחזרה לדף הבית