התקשר עכשיו

איך להקליט שיחה באייפון?

  • מעוניין לתעד שיחה יוצאות מהאייפון שלך?

  • זקוק לשירות שיספק לך הקלטה איכותית? (קובץ למחשב)

  • נדרש להוכיח צדקתך ואין לך דרך לעשות זאת?

 

הקלטת שיחות מהאייפון יכולה לסייע לך לשמור על זכויותיך. אנו מספקים שירות קל, פשוט ואיכותי - איכות הקלטה שטרם שמעת!
דאג היום לאינטרסים שלך!

 

>> איך מקליטים שיחה? הסבר קצר

>> תוכנה להקלטת שיחות - לחץ כאן

 

מרבית משתמשי אייפון שואלים את עצמם איך להקליט שיחה באייפון. הצורך בהקלטת שיחות טלפון הולך ועולה ככול שיותר ויותר פעולות והנחיות מועברות באמצעות שיחות טלפון, ויש קושי לאור חוסר בתיעוד של הדברים שסוכמו במסגרתם. פעמים רבות אתה נדרש להוכיח דברים שנאמרו או הובטחו לך במסגרת עסקה טלפונית, וללא ראיה כמו קובץ הקלטה של השיחה יהיה כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת. מרבית החברות כבר השכילו להבין את החשיבות הקיימת בתיעוד שיחות והן נוהגות להקליט שיחות טלפון עם לקוחותיהם.

 

האם מותר להקליט שיחות?

 

על פי החוק בישראל, הקלטה אינה נחשבת האזנת סתר (דבר שאינו חוקי) כל עוד לפחות אחד משני ממשתפי השיחה מודע לכך שהיא מוקלטת. לכן באם אתה מעוניין להקליט שיחה אשר אתה אחד ממשתתפיה, הדבר מותר על פי חוק, והקלטה זו אף יכולה לשמש כראיה בבית המשפט.

 

איזו אופציה מובנית במכשיר האייפון?

 

במידה ואתה מעוניין לבצע הקלטת שיחות מהאייפון עליך לדעת כי לא קיימת אופציה מובנית לנושא זה במכשירי האייפון, וזאת בניגוד למכשירי האנדרואיד. מסיבות שונות, חלקן נוגעות בסוגיות של האזנת סתר במקומות שונים בעולם, החליטה חברה אפל שלא ליצור פיצ'ר מובנה במכשיר האייפון, שיאפשר הקלטה של שיחות. המשמעות היא שעל מנת שתוכל להקליט שיחות יהיה עליך להשתמש בשירות חיצוני, צד שלישי.

 

שירות הקלטת שיחות חדשני

 

שירות רקורד און ליין הוא שירות הקלטת שיחות חדשני, המאפשר מענה על השאלה איך להקליט שיחות באייפון בקלות ופשוט. במידה ואת מעוניין לדעת איך להקליט שיחה באייפון,  כל שעליך לעשות הוא לחייג למספר הטלפון של השירות. בשלב הבא יהיה עליך לחייג למספר הטלפון המבוקש וזהו. כאשר השיחה תסתיים, יועבר למכשירך קישור באמצעותו תוכל להוריד את קובץ ההקלטה, להאזין לו, ולעשות בו שימוש לצרכיך השונים. קבצי ההקלטות נשמרות על שרת רקורד און ליין, ונשמרות למשך 30 יום, כך שאינך חייב להאזין להקלטה מיד לאחר השיחה. הקלטת שיחות באיכות גבוהה יותר מכל אפליקציה שתוכלו למצוא ברחבי הרשת, תהליך תפעול קל ופשוט ביותר, וכל זאת בעלות מינימאלית. ההקלטות נשמרות בדיסקרטיות מוחלטת, ואין אף גורם המורשה להאזין להם מלבד הלקוח אשר ביצע את ההקלטה.

 

>> לחץ לחזרה לדף הבית