התקשר עכשיו

אפליקציה להקלטת שיחות באייפון (כל הדגמים)

  • נמאס לך להתווכח עם נציגי שירות טלפוניים?

  • מחפש דרך לתעד התקשרויות טלפוניות?

  • זקוק לפתרון להקלטת שיחות מהאייפון שלך? (קובץ למחשב)

 

הקלטת שיחות באייפון מעולם לא הייתה פשוטה יותר!
שירות רקורד און ליין מאפשר לך להקליט שיחות בקלות ולשמור על זכויותיך. הקלט ולא תתחרט!

 

>> איך מקליטים שיחה באייפון? לחץ להסבר

>> תוכנה להקלטת שיחות

 

 

הקלטת שיחות טלפון היא דבר נפוץ ומוכר, ויש לא מעט סיבות בגללן אנשים מקליטים שיחות. מקרים בהם נוצר ויכוח מול נציג שירות של חברה מסוימת על התנאים שנסגרו, חוסר הסכמה על הנחיה פיננסית שהועברה בטלפון לנציג הבנק, או לקוחות שלא עומדים בהתחייבויות שלהם. במקרים כאלו ועוד רבים אחרים, הקלטת השיחה יכולה מאוד לעזור לך. כיום ניתן להקליט שיחות גם ממכשירים נייחים וגם ממגוון המכשירים הסלולאריים.

 

הקלטת שיחה מהווה תיעוד שניתן לעשות בו שימוש בכל דבר ועניין, גם בבית המשפט, אם יש בכך צורך. בכל הנוגע לחוק, הקלטת שיחה מתאפשרת כאשר לפחות אחד מהצדדים בה מודע לכך שהיא מוקלטת. לכן באם תנאי זה מתקיים, לא מדובר על הקלטת סתר, ואין עם זאת כל בעיה, וכאמור מכיר בית המשפט בהקלטה כראיה. על מנת שתוכל לעשות את השימוש הרצוי בהקלטה, חשוב לוודא שמתבצעת הקלטה באיכות שיחה גבוהה ביותר.

 

אפליקציות להקלטת שיחות

 

כאמור, כיום אפשר להקליט שיחות גם ממכשירים נייחים וגם ממכשירים סלולאריים שונים ובעלי מערכות הפעלה שונות, אך לא באופן מובנה, רק באמצעות תוכנה, שירות או אפליקציה. בפני משתמשי אייפון עומדות כמה אפשרויות להקלטת שיחות. אחת האפשרויות היא שימוש באפליקציה להקלטת שיחות באייפון. ניתן למצוא אפליקציות חינמיות, אך לרוב תוכל לעשות בהם שימוש חלקי בלבד, לדוגמא הקלטה באורך חצי דקה, ותידרש לשלם לצורך קבלת השירות המלא. על מנת לעשות שימוש באפליקציה להקלטת שיחה באייפון תצטרך להוריד אותה למכשיר שלך. אפליקציה להקלטת שיחה באייפון עובדת בשיטה של שיחת ועידה, וקובץ השיחה נשמר על שרת מרוחק.

 

מה בנוגע לאיכות ההקלטה?

 

כאשר חשוב לך לקבל הקלטה באיכות גבוהה, כזו שתוכל באמת לעזור לך ולשמש אותך בעת הצורך, השימוש באפליקציה להקלטת שיחה באייפון פשוט לא "מספק את הסחורה". מרבית האפליקציות אינן נתמכות טכנית בצורה מספיק טובה, דבר שגורם לא פעם לתקלות איכות. דמיין לעצמך כמה מתסכל זה להבין בדיעבד שהשיחה לא הוקלטה במלאה, או שאי אפשר להבין את תוכנה מרוב רעשי רקע. במצב כזה ברור שההקלטה לא תוכל להביא לך שום תועלת. אז אילו אלטרנטיבות קיימות מלבד אפליקציה להקלטת שיחות באייפון?

 

להקלטה שיחה איכותית – רקורד און ליין

 

שירות רקורד און ליין הוא שירות חדשני המאפשר הקלטת שיחות באיכות מקסימאלית. בתהליך פשוט וקל, ללא שום צורך בהורדה של אפליקציה להקלטת שיחות באייפון או כל תוכנה אחרת. אם אתה רוצה להקליט שיחות, כל מה שתצטרך לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון, ואז לחייג למספר אליו אתה מעוניין להתקשר. בתום השיחה יועבר למכשירך קישור עם קובץ של ההקלטה, וזאת באמצעות הודעת SMS. השירות אפשרי גם ממכשירים סלולריים אחרים וגם ממכשירים נייחים. עבור שיחות המתבצעות נייחים מתקבל קוד המאפשר שליפת קובץ השיחה ממערכת האתר. ללא התחייבות, ללא דמי מנוי, ללא תקלות וללא הפתעות מצערות.

 

>> לחץ לחזרה לדף הבית