התקשר עכשיו

תוכנה להקלטת שיחות באייפון (כל הניידים)

  • מעוניין לגבות שיחה חשובה בטלפון?

  • רוצה שתהיה בידך הוכחה לפרטי העסקה שסוכמו מולך בטלפון?

  • מחפש דרך פשוטה ואיכותית (ללא באגים ותקלות) לבצע הקלטת שיחות?

 

מהיום אין סיבה לחשוש מהטעיות ואי קיום הבטחות. שירות רקורד און ליין מאפשר לך להקליט שיחות טלפון בצורה פשוטה וקלה לביצוע. ללא הורדת תוכנה, ללא דמי מנוי וללא התחייבות. שמור על זכויותיך!

 

>> אפליקציה להקלטת שיחות - לחץ לפרטים

>> הקלטת שיחות - הסבר קצר

 

כאשר אתה מבצע שיחות טלפון חשובות, שיחות בהן מסוכמים פרטי תשלום והתקשרות, ניתנות הנחיות לביצוע, או כל שיחת טלפון חשובה עבורך, מומלץ לגבות את תוכן השיחה באמצעות הקלטתה, ומדוע? ללא גיבוי שיחות הטלפון החשובות שלך בהקלטה מטעמך, לא תהיה בידך האפשרות להוכיח צדקתך במקרה של ויכוח או חוסר הסכמה, דבר שקורה לא מעט בעסקאות טלפוניות. סביר להניח שכבר נתקלת בסיטואציות בהן הצטערת שאין בידך הקלטה של שיחה מסוימת, אם זה מול נציגי שירות או אפילו מול גורם פיננסי בבנק שלך שטוען כי לא הועברה הנחיה טלפונית לביצוע פעולה. מעכשיו אין סיבה להכות על חטא, ואפשר להקליט שיחות טלפון בתהליך קל ופשוט, וזאת באמצעות שימוש בתוכנה להקלטת שיחות.

 

האם החוק מאפשר הקלטה של שיחות?

 

בכל הנוגע לחוק בישראל, אין שום מניעה לבצע הקלטת שיחות טלפון באמצעות שימוש בתוכנה להקלטת שיחות מכל מכשיר טלפון. ההקלטה לא תחשב כהאזנת סתר, דבר האסור על פי החוק, כל עוד לפחות אחד משני משתתפיה מודע לכך שהשיחה מוקלטת. הקלטת שיחות מהווה ראיה לכל דבר, וניתן בהחלט לעשות בה שימוש גם בבית המשפט.

 

אפשרויות שונות להקלטה של שיחות

 

במידה ואתה מעוניין להקליט את שיחות הטלפון שלך, עומדות בפניך כמה אפשרויות. מרבית מכשירי הטלפון, נייחים וניידים, אינם מכילים בתוכם אפשרות מובנית הכוללת תוכנה להקלטת שיחות, ולכן יש צורך לעשות שימוש באחד השירותים החיצוניים. חשוב כמובן לעשות שימוש בשירות איכותי, כזה שיאפשר לך להבין מה נאמר בהקלטה, על מנת שתוכל לעשות בה שימוש לאחר מכן. לצורך הקלטת שיחות תוכלו לעשות שימוש באפליקציות, מערכת הקלטת שיחות או תוכנה להקלטת שיחות באייפון או בכל מכשיר טלפון אחר.

 

שירות רקורד און ליין

 

רקורד און ליין- שירות הקלטת שיחות איכותי ומקצועי, המיועד לאלו שההקלטה חשובה עבורם. שירות זה עושה שימוש בתוכנה להקלטת שיחות און ליין, אשר אין צורך להורידה למכשיר על מנת להשתמש בה. השירות מוצע ללא התחייבות וללא דמי מנוי. במידה ואתה מעוניין לבצע הקלטת שיחות, כל שעליך לעשות הוא לחייג למספר הטלפון של רקורד און ליין. לאחר מכן עליך לחייג את מספר הטלפון המיועד, וזה הכל. השיחה תוקלט ובסיומה יועבר אליך קוד באמצעותו תוכל לשלוף את קובץ ההקלטה מהמערכת. באם השיחה תתבצע מכשיר סלולרי, בסיומה יועבר אליך קישור להורדה וזאת באמצעות הודעת SMS. קבצי השיחות המוקלטות נשמרים במערכת למשך 30 יום.

 

כיצד ניתן להקליט שיחה ממכשיר סלולרי?

 

שירות רקורד און ליין מתאים לכל סוגי מכשירי הטלפון, נייחים וניידים.  במידה ואתה מחפש תוכנה להקלטת שיחות באייפון, רקורד און ליין יוכל לספק את הצורך בצורה איכותית ומקצועית. השירות מציע תוכנה להקלטת שיחות באייפון, שכאמור אין צורך להורידה למכשיר האייפון. באמצעות שירות זה תוכל להקליט שיחות ולעשות בהם שימוש לצרכיך. 

 

>> לחץ בחזרה לדף הבית