התקשר עכשיו

תוכנת הקלטה (הקלטת שיחות טלפון)

  • זקוק לפתרון קל ופשוט לתפעול לצורך תיעוד שיחות?

  • מעוניין בהקלטת שיחות איכותית ללא תקלות?

  • מחפש שירות אמין ומקצועי המספק הקלטה איכותית? (קובץ למחשב)

 

רקורד און ליין מציע לך את הפתרון המושלם. הקלטת שיחות טלפון אשר אינה מצריכה הורדה של תוכנה או אפליקציה! איכות הקלטה יוצאת דופן!

 

>> הקלטת שיחות באייפון - לחץ כאן

>> הקלטת שיחות בגלקסי - לחץ כאן

 

האפשרות להקלטת שיחות טלפון חיונית בימים בהם פעולות רבות, עסקאות ומתן התחייבויות ניתנות באמצעות הוראה טלפונית.  אם יצא לך פעם להתעמת עם נציג שירות, אשר טען בתוקף כי מה שהבטיח לא היה ולא נברא, אתה בוודאי מבין כבר את החשיבות הרבה ביצירת תיעוד של הדברים. הקלטת שיחות היא פעולה חוקית בישראל, ואינה נחשבת להאזנת סתר, זאת במידה ולפחות אחד משני משתתפי השיחה מודע לקיום ההקלטה. במקרה זה אין מניעה לעשות שימוש בהקלטה גם כראיה בבית המשפט.

 

אלטרנטיבות להקלטת שיחות

 

במידה ואתה מעוניין להקליט שיחות טלפון לצרכים שונים, יש באפשרותך כמה אפשרויות. אחת האפשרויות היא שימוש באחת האפליקציות החינמיות המיועדות למכשירים סלולריים. מרבית המכשירים הסלולריים אינם מכילים בתוכם אפשרות מובנית להקלטת שיחות טלפון. ניתן למצוא אפליקציות הכוללות תוכנת הקלטה, ולשם שימוש באחת האפליקציות תצטרך להוריד אותה למכשירך. החיסרון באפליקציות היא איכות ההקלטה. לרוב אותן אפליקציות אינן נתמכות טכנית בצורה מספיק מקצועית, דבר שגורם להקלטה להיות באיכות ירודה ומלווה בצפצופים ורעשי רקע. כאשר מנסים לעשות שימוש בהקלטה, פעמים רבות מסתיים העניין בעוגמת נפש. במידה וחשובה לך האפשרות לעשות שימוש בהקלטה, מומלץ לפנות לפתרון מקצועי, כזה שיספק מערכת הקלטת שיחות ,בעלת תוכנת הקלטה איכותית ללא תקלות.

 

רקורד און ליין- לביצוע הקלטות איכותיות

 

עבור מי שאיכות ההקלטה והיכולת לעשות שימוש בהקלטה חשובה בעיניו, מוצע פתרון מקצועי. רקורד און ליין מציע שירות הקלטת שיחות איכותי ומקצועי, וזאת באמצעות מערכת להקלטת שיחות. במידה ואתה מעוניין להקליט שיחה, באמצעות שימוש בטלפון נייח או ממכשיר סלולרי, כל שעליך לעשות הוא לחייג למספר הטלפון של השירות ולאחר מכן פשוט להתקשר למספר הטלפון המיועד. שיחה זו תוקלט באמצעות תוכנת הקלטה, וקובץ ההקלטה יועבר באמצעות הודעה המכילה קישור ישרות למכשירך בתום השיחה. במידה והשיחה תתבצע ממכשיר טלפון נייח, בתום השיחה יתקבל קוד, אשר באמצעותו תוכל לשלוף את קובץ ההקלטה ממערכת הקלטת שיחות של שירות רקורד און ליין. השיחות ישמרו במערכת הקלטת שיחות למשך 30 יום, וזאת תחת סטנדרטים מחמירים של אבטחה ושמירה על חיסיון המידע.

 

מוכן לקחת את הסיכון?

 

הקלטת שיחות שלא באמצעות שירות הקלטות מקצועי ואיכותי לא תסייע בידך במידת הצורך. אין ערך להקלטת שיחה אשר לא ניתן להבין ממנה מה קרה במהלך השיחה. האם אתה מוכן לקחת את הסיכון שדווקא השיחה החשובה שאתה מנהל כעת לא תוקלט בצורה תקינה? עם שירות הקלטת השיחות של רקורד און ליין לא תצטרך לחשוש. השיחות מוקלטות האיכות מרבית, אשר טרם נראתה בקרב המתחרים. ללא צורך בהורדה של תוכנה או אפליקציה, ללא התחייבות וללא דמי מנוי. קל, פשוט ונוח לשימוש.

 

 

>> לחץ בחזרה לדף הבית