התקשר עכשיו

הקלטת שיחות אנדרואיד (מכל מכשיר)

  • רוצה להקליט שיחה חשובה?

  • שיחה עם שותף עסקי? שירות לקוחות? שימור לקוחות?

  • מעוניין להקליט את השיחה דרך הסלולר?

 

הקלטת שיחות אנדרואיד הינה פתרון חוקי וקל לצורך תיעוד של שיחות טלפון חשובות. תיעוד שיחות ייתן לך יתרון בכל עת שיתעורר ויכוח. שמור על זכויותיך!


>> איך זה עובד? לחץ כאן

>> הקלטת שיחות בגלקסי - לחץ לפרטים

יש לא מעט סיבות שבגללן אנשים מקליטים שיחות טלפון. כאשר תנאי תשלום נסגרים בשיחת טלפון, התחייבויות ניתנות, עסקאות נסגרות, הצורך בהקלטת שיחות איכותית רק גובר. לא פעם נתקלים במקרים של חילוקי דעות, אשר הקלטת השיחה יכלה לעזור למנוע, או לפחות לפתור. רוב החברות כיום כבר מקליטות את שיחות הטלפון עם לקוחות, וזאת לאור ניסיונם והבנתם כי יש ערך רב לתיעוד שיחות.

 

באם תהיה בידך הקלטה איכותית של השיחה, תוכל לעשות בה שימוש לטובתך. הקלטת שיחות ממכשירים סלולריים אמורה להיות פיצ'ר מובנה לכל הדעות, אך בפועל כיום במידה ואתה מעוניין להקליט שיחה ממכשיר סלולרי, תצטרך לעשות שימוש בשירות חיצוני.

 

חשוב לציין כי החוק אינו מותיר ביצוע הקלטה ללא ידיעת לפחות אחד מהמשתתפים בשיחה. במקרה כזה תחשב ההקלטה להאזנת סתר, דבר אשר מהווה עבירה על החוק. בכל מקרה כזה כמובן שלא תוכל לעשות שימוש בהקלטה.

 

כיצד פועלות האפליקציות?

 

במידה וקיים ברשותך מכשיר סלולרי מסוג אנדרואיד, קיימות בפניך כמה אפשרויות להקלטת שיחה. אחת האפשרויות היא שימוש באפליקציה להקלטת שיחות באנדרואיד. יש כמה אפליקציות חינמיות המתבססות על הורדה למכשירך, כאשר בשביל להשתמש בכל האפשרויות המוצעות, נדרש לרוב להוסיף תשלום. הקלטת שיחה באנדרואיד מתבצעת על גבי זיכרון המכשיר, וזאת בשונה מהאייפון, בו נשמרת ההקלטה על שרתים חיצוניים. לצד היתרונות קיימים לא מעט חסרונות בשימוש באפליקציות אלו לצורך הקלטה. קולות רגע, קטיעת הקלטות, או פשוט הקלטה באיכות שיחה ירודה אלו תקלות המאפיינות את רוב אותן אפליקציות, דבר שעשוי לגרום לעוגמת נפש גדולה, אשר מעוניינים לעשות שימוש בהקלטה.

 

שירות רקורד און ליין – איכות מקסימאלית

 

שירות און ליין מציע לך אלטרנטיבה בטוחה. במידה ואינך מוכן להסתכן בכך שתבצע הקלטה שלא תיתן לך ערך בגלל איכות ירודה, או שפשוט תקרה תקלה וההקלטה כלל לא תתבצע, מומלץ לבחור בדרך שכבר הוכיחה את עצמה אין ספור פעמים- שירות רקורד און ליין להקלטת שיחות באנדרואיד.

 

הקלטת שיחות באנדרואיד באמצעות שירות רקורד און ליין קלה ופשוטה לתפעול. אם אתה מעוניין לבצע הקלטת שיחה אנדרואיד, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחייג למספר הטלפון של שירות רקורד און ליין, ופשוט להתקשר למספר שאליו אתה מעוניין לחייג. כאשר השיחה תסתיים, תקבל הודעה למכשירך, בה יצורף קישור להורדת קובץ ההקלטה. במידה ותבצע את השיחה ממכשיר טלפון נייח, בתום השיחה יועבר אליך קוד, אשר יאפשר לך להוריד את קובץ השיחה מהמערכת, באמצעות שליחתו למייל.

 

הקלטת שיחה באנדרואיד באמצעות שירות רקורד און ליין אינה מצריכה הורדת תוכנה, אינה כוללת תשלום דמי מנוי, או כל התחייבות שהיא.

>> אפליקציה להקלטת שיחות - איכות הקלטה ירודה (לחץ כאן)