•    מעונייך לשפר את שירות הלקוחות בעסק?
•    מחפש שירות מענה טלפוני אנושי?
•    מענה אנושי 24/7 שעונה במקומך על כל השיחות?


כל בעל עסק יודע כמה חשוב לגייס לקוחות ועוד יותר חשוב ומאתגר זה לשמור על הלקוחות הקיימים. שירות מענה טלפוני עוזר לך בתור בעל עסק לשמר את לקוחותיך הקיימים ואף להגדיל את קהל הלקוחות. מענה טלפוני אנושי זה מה שהלקוח שלך מחפש.

מענה טלפוני אנושי – מי האנשים המאיישים את המוקד?

המוקדנים שעונים לשיחות הטלפון במסגרת שירות מענה טלפוני הם אנשים איכותיים אשר נבחרו בקפידה. כולם בעלי תעודת בגרות מלאה, ומדברים אנגלית מלבד השפה העברית התקינה שלהם. ישנם גם נציגים שדוברים שפות נוספות כגון רוסית, ערבית ועוד. האנשים שאנו בוחרים מתוך כל המועמדים אשר מנסים להיקלט אצלנו הם אנשים איכותיים אשר מדברים בשפה גבוהה, סבלניים ושירותיים. הם יודעים לעבוד תחת לחץ ולהיות אסרטיביים כשצריך.

שירות מענה טלפוני בינלאומי

חשוב שתדע כי השירות שלנו הוא כלל עולמי כלומר המענה טלפוני אנושי שלנו מתבצע גם בשפה האנגלית ויכול לעזור לך בגיוס לקוחות בינלאומיים. כמו כן אנו עובדים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כך שגם פער השעות בין מדינות לא מהווה כל בעיה. תוכל לעשות דרכנו עסקים גם עם מדינות שהן לא בהכרח ביחסים פוליטיים טובים עם ישראל אבל מבחינה עסקית השפה האנגלית תוכל לעזור לך לתקשר עם כולם.

הרווח שלך בתור בעל עסק

הדבר החשוב ביותר לבעל עסק הוא כמובן להיות רלוונטי ולחסוך כמה שיותר בהוצאות, וכך להגדיל את רווחי החברה. מענה טלפוני לעסקים (אנושי) עשוי לחסוך לך הרבה מאוד כסף. קודם כל אם תחליט לוותר על שירותי המזכירות בחברה שלך לצמיתות תחסוך בהוצאות של מקום. דבר שני אם תבחר בשירות מענה טלפוני שיהיה זמין ללקוחותייך 24 שעות 7 ימים בשבוע תרוויח עוד ועוד לקוחות שיודעים שאתה והעסק שלך תמיד שם בשבילם.

לא תצטרך לחזור להודעות או לחילופין להיות מוצף בעשרות טלפונים של לקוחות בשעה שמונה בבוקר. הכל יהיה רגוע יותר ובשליטה מלאה. הטכנולוגיה המושכללת איתה עובדים האנשים בשירות מענה טלפוני היא טכנולוגיה מתקדמת שיכולה להקליט ולעקוב אחר כל השיחות והעסקאות כך שאתה בתור בעל עסק יכול לדעת תמיד הכל ולהיות רגוע שהעסק בידיים טובות.

מי משתמש בשירות שכזה?

כשתבחר לעבוד איתנו ולהשתמש בשירות מענה טלפוני אנושי שאנו מציעים תדע כי אתה לא לבד ואנו עובדים עם אלפי לקוחות:

•    לקוחות עסקיים קטנים וגדולים
•    מוסדות שונים ומועצות מקומיות
•    ממשל – משרדי ממשלה שונים
•    עסקים מהתחום הרפואי

•    משרדי עו"ד מובילים

כמובן כי אנו זמינים ומוכנים לשרת כל בעל עסק שרק יחפוץ בשירות מענה טלפוני שלנו. אנו כאן בשביל כולם. 

 

 

שירות מענה טלפוני

התקשר עכשיו