התקשר עכשיו

איך מקליטים שיחה באייפון?

  • ניסית להקליט שיחה באייפון ללא הצלחה?

  • הקלטת בעבר שיחה עם אפליקציה, אך האיכות ירודה?

  • זקוק לשירות איכותי שיספק לך הקלטה שתוכל להשתמש בה?

 

הקלטת שיחות באייפון בשיטה חדשנית! רקורד און ליין מאפשר לך להקליט שיחות ממכשיר האייפון שלך באיכות שמע מירבית! ללא התקנה וללא תשלום דמי מנוי.

הקלטה שתסיע לך בעת הצורך!

 

>> לפרטים אודות הקלטת שיחות באייפון - לחץ כאן

>> מעוניין לדעת איך להקליט שיחות? לחץ כאן

 

לא מעט משתמשי אייפון מעוניינים לדעת איך מקליטים שיחה באייפון. הצורך בהקלטת שיחות הולך וגבר ככול שיותר פעולות ועסקאות מתבצעות במסגרת טלפונית. אם אין בידך הקלטה של השיחה שניהלת עם נציג שירות או מכירה לרוב לא תוכל להוכיח כי הובטחו לך התנאים שסוכמו אתך. אם נתת הוראה טלפונית לביצוע פעולה בנקאית והיא לא בוצעה, הקלטה יכלה מאוד לעזור לך. מקרים רבים של חוסר הסכמה, חילוקי דעות וויכוחים יכלו להסתיים מאוד מהר אם רק יכולת להוכיח. הקלטת שיחות נחשבת לחוקית באם לפחות אחד מהמשתתפים בה מודע לעובדה שהיא מוקלטת. כל מקרה אחר יוגדר כעבירת האזנת סתר.

 

איך מקליטים שיחה באייפון?

 

בשביל להקליט שיחת טלפון המתבצעת ממכשיר האייפון שלך, כל שתידרש הוא לחייג לשירות רקורד און ליין במספר הטלפון 1900-700-800. לאחר מכן יהיה עליך להתקשר למספר הטלפון המיועד וזהו. כל מהלך השיחה יוקלט ויועבר אליך באמצעות קישור ב- SMS.  בלחיצה על הקישור תוכל להגיע לקובץ השיחה שהוקלטה.

 

איך מקליטים שיחה באייפון 5

 

ככול שמפתחים מכשירים סלולריים בדגמים מתקדמים עולה גם בהם הצורך להקלטת שיחות טלפון. אז איך מקליטים שיחה באייפון 5? בדיוק אותו הדבר! מתקשרים למספר הטלפון, ופשוט מחייגים את המספר המיועד.

 

על מה חשוב לשים דגש

 

כאשר אתה מחפש תשובה לשאלה איך מקליטים שיחה באייפון 5 או בכל אייפון אחר, עליך לשאול את עצמך כמה שאלות.

 

  • כמה חשובה לך ההקלטה?

  • האם אתה מוכן להסתכן בכך שלא תוכל להשתמש בה?

  • כמה שווה לך המידע שיוקלט?

 

במידה והקלטה זו חשובה עבורך ויש בכוונתך להסתמך עליה, אין לך בכלל מה להתלבט. שירות הקלטת שיחות טלפון של רקורד און ליין מספק תוצר בכמה רמות מעל כל אפליקציה חינמית שתמצא ברשת. הקלטת השיחות אינה מצריכה ממך להוריד אפליקציה או תוכנה, קובץ ההקלטה אינו יושב על זיכרון המכשיר ולכן אינו מכביד עליו. השירות ללא התחייבות וללא דמי מנוי, קל ונוח לשימוש מידי. 

 

>> לחזרה לדף הבית לחץ כאן