התקשר עכשיו

מקליט שיחות (הקלטת שיחות מכל המכשירים)

  • נמאס לך מהבטחות טלפונית שלא מתקיימות?

  • לא מעוניין יותר להתווכח עם נציגי שירות?

  • רוצה דרך להוכיח כי מה שסוכם מולך אכן כך?

 

הקלטת שיחות טלפון הינה פתרון קל, פשוט וחוקי המאפשר לך להתמודד בצורה טובה מול גורמים מסחריים שונים. רקורד און ליין מציע לך פתרון אידיאלי לבעיית התיעוד. הקלט והכוח יהיה בצד שלך!

 

 

>> הקלטת שיחות באנדרואיד - לחץ כאן

>> איך מקליטים שיחה - הסבר קצר

 

אם יצא לך פעם לנהל עימות טלפוני עם אחד מנציגי השירות של חברות הסלולר, סביר להניח שאתה כבר יודע למה מומלץ להקליט שיחות טלפון. דמיין לעצמך שיכולת להוכיח לנציג כי אמר את מה שאמר, הבטיח את מה שהבטיח. כל אחד מאתנו נתקל בחייו בסיטואציה בה היה שמח אם הייתה בידו הקלטה של שיחה טלפונית כזו או אחרת. כיום המון פעולות נעשות באמצעות הטלפון, וחוסר בתיעוד יכול להוות בעיה של ממש. במקרים של חוסר הסכמה, ויכוח על מה שנאמר בין הצדדים, הבטחות שלא התקיימו וכדומה, הקלטה של שיחת הטלפון שתהיה ברשותך יכולה להיות לך לעזר רב ביותר.

 

מי נוהג להקליט שיחות?

 

מרבית החברות אשר מספקות שירות טלפוני כבר הבינו כי עדיף להן להקליט את שיחות הטלפון. הקלטת השיחות מאפשרת להם לא פעם להתעמת עם לקוחות אשר יש איתם אי הסכמות או ויכוחים. אי ספק שכשאר ההקלטה נמצאת בידי החברה, היתרון נמצא לצידה, ולא לצד הלקוח, ללא קשר לדברים שנאמרו בשיחה. אם יצא לכם לבקש אי פעם מאותן חברות שיבדקו מה נאמר בהקלטה שביצעו, לרוב יאמר כי בדיוק השיחה שלכם לא הוקלטה. אז מדוע בעצם שהכוח לא יהיה לצדך?

 

אנשים רבים כבר הבינו את החשיבות בהקלטה של שיחות טלפון חשובות, ולכן עושים שימוש באחת אפשרויות הקלטת שיחות הקיימות. שרות מקליט שיחות טלפון של רקורד און ליין מספק מענה איכותי, קל ונוח לשימוש.

 

רקורד און ליין -  הקלטת שיחות איכותית

 

במידה ואתה מעוניין להבטיח כי תקבל הקלטה איכותית, הקלטה שתוכל להסתמך עליה גם בבית המשפט אם יהיה בכך צורך, אינך יכול להתפשר על שירות פחות ממצוין. שירות מקליט שיחות טלפון של רקורד און ליין מבטיח הקלטה איכותית ביותר, ללא תקלות, ללא בעיות וללא שום צורך בהורדה של תוכנה או אפליקציה. מקליט שיחות טלפון ללא התחייבות וללא דמי מנוי.

 

על מנת להקליט שיחות באמצעות רקורד און ליין עליך להתקשר למספר הטלפון של השירות, ולאחר מכן פשוט לחייג למספר הרצוי. כאשר השיחה תסתיים, תשלח אליך הודעת SMS , ובה קישור לקובץ ההקלטה הניתן להורדה. אם תרצה להשתמש בשירות מקליט שיחות טלפון דרך טלפון נייח, יועבר אליך קוד בתום השיחה באמצעותו תוכל למשוך את קובץ ההקלטה ממערכת האתר. קל לשימוש, מהיר, נוח וללא תקלות.

 

>> לחץ בחזרה לדף הבית