התקשר עכשיו

הקלטת שיחות טלפון (מכל המכשירים)

  • עומד לבצע שיחה חשובה? (כזו שכדאי להקליט)

  • רוצה להקליט את השיחה כדי לגבות את עצמך בעתיד?

  • מחפש שירות הקלטה אמין, קל לתפעול ואפקטיבי?

 

הקלטת שיחות טלפון הינה הכלי היעיל ביותר לשמירה על זכויותיך. השירות שלנו מאפשר לכל להקליט שיחות מכל מכשיר, באיכות הכי גבוהה שיש. בסיום השיחה תוכל להוריד קובץ למחשב.

איכות הקלטה יוצאת דופן!

 

>> הקלטת שיחות באייפון - לחץ כאן
>> הקלטת שיחה באנדרואיד - הסבר קצר


בעולמנו כיום, בו מידע המועבר לנו במסגרת שיחת טלפון יכול להיות בעל ערך רב, ותיעודו יכול לעזור לנו בדברים כה רבים, עולה החשיבות של היכולת להקלטת שיחות טלפון. חברות עסקיות רבות כבר השכילו להבין זאת, והן מבצעות הקלטת שיחות נכנסות שיסיעו להן בהתמודדות מול לקוחות. אם מקליטים אותך, אין סיבה שלא תעשה זאת גם אתה, וכך תוכל לשמור על זכויותיך!

 

מתי מומלץ להקליט שיחות טלפון?


יצא לך וודאי להיתקל במקרים בהם הצטערת שאין בידך תיעוד של שיחה כלשהי. אם זו שיחה בה הובטחו הבטחות מטעם נציגי חברה כלשהי, שיחת מכירה בה נסגרו תנאי התקשרות מסוימים, שיחה עם לקוח שהתחייב לשלם, תיעוד להנחיות טלפונית מול גורמים כמו בנקים ועוד שלל דוגמאות אחרות. במקרים בהם היו חילוקי דעות, אי הבנות, חוסר הסכמה, בינך לבין גורם אחר, כאשר נדרשה הוכחה, או תיעוד רשמי, הקלטת שיחות טלפון יכולה להיות לעזר רב, ולהוות עבורך פתרון פשוט ומנצח לבעיה.

 

מה קובע החוק בנושא?


החוק אינו מאפשר הקלטת סתר, אך במידה ומקליט השיחה הוא אחד ממשתתפיה, אין הדבר מוגדר כהקלטת סתר, ולכן אפשרי בהחלט על פי החוק. הקלטות בהחלט יכולות לשמש כראיות קבילות בבית המשפט, ולכן מרבית האנשים היום נוהגים להקליט שיחות טלפון חשובות. לא פעם שומעים על מקרים בהם הקלטת שיחה היא זו שעשתה את ההבדל ברגע ההכרעה, במקרים של חוסר הסכמות או ויכוחים.

 

כיצד ניתן לבצע הקלטת שיחה?


יש מגוון דרכים אפשריות לצורך הקלטת שיחות טלפון.  קיימות אפליקציות המאפשרות הקלטה של שיחות לאחר הורדת האפליקציה למכשיר הסלולארי. אפליקציות אלו, חלקן איכותיות יותר וחלקן פחות, מיועדות למגוון מכשירים סלולריים. החיסרון הגדול בשימוש באפליקציות הוא איכות ההקלטה ומגוון תקלות טכניות אחרות. לא פעם מתבצעת הקלטה של שיחה חשובה, אך ברגע האמת לא ניתן להבין מילה ממה שנאמר, ולכן לא קיים שום ערך להקלטה ולא ניתן לעשות בה שימוש. פעמים אחרות מפסיקה ההקלטה באמצעות האפליקציות באמצע השיחה, דבר שגם הוא מהווה חיסרון על פתרונות הקלטת שיחות טלפון אחרות.

על מנת שלא תגיע למצב בו אתה מצטער כי לא השקעת בהקלטה איכותית, מומלץ לשקול אלטרנטיבות אחרות הקיימות כיום בשוק, בינן שירות ההקלטות החדשני והמוביל של רקורד און ליין, אשר יתרונותיו עולות בהרבה על אלו של המתחרים בשוק.

 

שירות הקלטה חדשני - איכות יוצאת דופן!


רקורד און ליין מציע  שירות חדשני שיאפשר לך לתעד שיחות חשובות, בקלות, פשטות ובאיכות מרבית. אין טעם להקליט שיחה אם איכות ההקלטה לא פחות ממרבית. איכות הקלטת שיחות באמצעות רקורד און ליין היא מהמובילים בתחום, ללא ניתוקים, ללא תקלות וללא קולות רקע. יתרון נוסף של השירות הוא בכך שאין צורך בהורדה של תוכנה, התחייבות, או תשלום דמי מנוי. השימוש בשירות כרוך בעלות שיחת טלפון רגילה, בתוספת של 50 אג' בלבד לדקת שיחה. 

 

איך מקליטים שיחה?

 

הקלטה של שיחת טלפון באמצעות שירות רקורד און ליין היא דבר קל ביותר לביצוע. לא משנה אם אתה מעוניין להקליט שיחה מטלפון נייח או מטלפון נייד, ההקלטה נעשית באותה הדרך. שלושה שלבים פשוטים ואתה מבטיח שתהיה בידך הקלטה איכותית. במידה ואתה מעוניין לבצע הקלטת שיחה, כל שעליך לעשות הוא לחייג למספר הטלפון של שירות רקורד און ליין מכל מכשיר טלפון, להקיש את המספר אליו ברצונך לחייג ולהתחיל בשיחה. לפני שתתחיל השיחה, תקבל קוד בן 8 ספרות, באמצעותו תוכל להוריד את קובץ ההקלטה באתר (תחתית האתר). במידה והשיחה בוצעה ממכשיר סלולארי, הקוד יישלח אליך בסיום השיחה גם באמצעות הודעת SMS.

 

קבצי ההקלטות נשמרים בשרתי החברה למשך 30 יום, כגיבוי עבור הלקוחות. הקבצים נשמרים בשרתי החברה תחת סטנדרטים מחמירים של אבטחה כמקובל בנוגע למידע אישי רגיש, ולאף גורם אין הרשאה להאזין לקבצים. ניתן להוריד את קובץ ההקלטה ולעשות בו שימוש על פי הצורך. ההקלטה נשמרת בקובץ בפורמט gsm אשר ניתן להאזין לו בין היתר בתוכנת quicktime  של apple. 

 

 

>> חזרה לדף הבית