התקשר עכשיו

הקלטת שיחות באייפון (כל הדגמים)

  • מעוניין להקליט שיחת טלפון? שיחה חשובה?

  • רוצה לוודא שהכל מוקלט באיכות טובה?

  • מחפש שירות הקלטות סופר מקצועי? (קובץ למחשב)

 

הקלטת שיחות טלפון יכולה להיות פתרון קל ופשוט עבורך במקרים של ויכוחים או חוסר הסכמות. יש בידך הקלטה? תוכל לשמור על זכויותיך! מקליטים ולא מצטערים!

 

>> איך זה עובד? לחץ כאן

>> תוכנה להקלטת שיחות - לחץ לפרטים

בזמנים בהם שיחות טלפון משמשות לסגירת עסקאות, קבלה או מתן התחייבויות או הבטחות, העברת פעולות בנקאיות וכדומה, עולה הצורך בתיעוד שיחות. הקלטת שיחות טלפון מאפשרת לך לשמור על זכויותיך בכל מקרה של חוסר הסכמה או ויכוח עם גורם נוסף, אישי או עסקי. הקלטת שיחות יכולה להיעשות הן ממכשירי טלפון נייחים והן ממכשירים סלולריים דוגמת אייפון. 

 

מי נוהג להקליט שיחות?

 

גופים עסקיים רבים כבר השכילו להבין את החשיבות שבתיעוד שיחות טלפון, וכיום מרבית מוקדי השירות והמכירה נוהגים להקליט שיחות עם לקוחות. דבר זה נותן בידם יתרון אדיר כאשר נקלעים למצבים של ויכוחים או חוסר הסכמה עם לקוחות. כמובן שבמקרים בהם הלקוח מבקש לשמוע את ההקלטה, משום מה היא איננה בנמצא. באם אתה היית הגורם שמבצע את ההקלטה, הייתה בידך האפשרות להאזין לה שוב, לבדוק את הפרטים, ולעשות בה שימוש לצרכיך, אל מול אותה חברה שהפרה זכויותיך.

 

אפשרויות להקלטת שיחות באייפון

 

עבור משתמשי אייפון קיימות כמה אופציות להקלטת שיחות טלפון. קיים מגוון של אפליקציות חינמיות, אשר יש צורך בהורדה שלהן למכשיר הסלולרי. אפליקציות אלו מבוססות על עקרון של שיחת ועידה, דבר אשר לרוב אינו נתמך טכנית בצורה מספיק טובה, ולא פעם גורם לעוגמת נפש בקרב המשתמשים. כאשר מתקבלת הקלטת שיחה באיכות ירודה, קטועה או חסרה, ולא ניתן לעשות בה שימוש, הדבר יותר ממאכזב. הקלטת שיחה באייפון צריכה להיעשות באופן שיבטיח לך קבלת תוצר איכותי, כזה שתוכל לעשות בו שימוש גם בבית המשפט, במידה והדברים יגיעו לכך. שירות רקורד אוון ליין מציע פתרון חדשני.

 

רקורד און ליין - הקלטת שיחה באייפון באיכות מרבית

 

במידה ואתה לא מוכן לקחת את הסיכון שתבצע הקלטת שיחה באייפון, ועקב תקלות טכניות כאלו ואחרות לא תוכל להשתמש בהקלטה, חשוב לבצע אותה באמצעות שירות המסוגל לספק תוצר  איכותי. שירות הקלטת השיחות החדשני של רקורד און ליין מבטיח לך קבלת קובץ הקלטה בעל איכות שיחה מרבית, וזאת לצד תהליך הקלטה קל ופשוט ביותר לביצוע.

 

במידה ואתה מעוניין להקליט שיחות באייפון, כל שעליך לעשות הוא לחייג למספר הטלפון של השירות, להקיש את מספר הטלפון אליו אתה מעוניין להתקשר, ולהתחיל שיחה מוקלטת. בתום השיחה יועבר אליך קישור להורדת קובץ ההקלטה באמצעות הודעת SMS  שתשלח למכשירך.

 

שירות הקלטת שיחות של רקורד און ליין אינו מצריך הורדה של אפליקציה למכשירך, תשלום דמי מנוי, או כל מתן התחייבות. השירות מאפשר לך קבלת קובץ הקלטה באיכות גבוהה ביותר, בלי תקלות, התנתקויות, וזאת במחיר שווה לכל נפש.

 

>> למה צריך להיזהר מאפליקציות הקלטה? לחץ להסבר קצר