התקשר עכשיו

מקליט שיחות לאייפון (כל הדגמים)

  • זוכר שנתת הנחיה טלפונית אך הצד השני מתכחש?

  • זקוק לדרך להתמודד עם נציגי שירות שמבטיחים ואינם מקיימים?

  • רוצה פתרון להקלטת שיחות מהאייפון שלך?

 

הקלטת שיחות מהאייפון תסייע לך לפתור סכסוכים או אי הסכמות עם גופים מסחריים. עם שירות רקורד און ליין תוכל לבצע הקלטת שיחות ברמת איכות גבוה משל המתחרים! נסה והיווכח בעצמך!

 

>> הקלטת שיחות בגלקסי - לחץ כאן

>> איך מקליטים שיחה? הסבר קצר

 

יש לא מעט סיבות הגורמות לאנשים להקליט שיחות טלפון. כיום עסקאות ופעולות רבות נעשות באמצעות הטלפון, הנחיות מועברות, התחייבויות ניתנות, ונוצר מצב בו אין תיעוד לתנאים שסוכמו. פעמים רבות חוסר בתיעוד הדברים יוצר מצבים של אי הסכמה או ויכוח על הפרטים, וקשה מאוד להריע ללא הוכחה. הקלטת שיחות טלפון היא פתרון מעולה להתמודדות עם מצבים מסוג זה. במידה ותהיה בידך הקלטה של השיחה הכוח יהיה אצלך! מוקדי שירות רבים כבר נוהגים לבצע הקלטת שיחות נכנסות ויוצאות על מנת שיהיה בידם תיעוד לשיחות, דבר שמסיע בידם בהתמודדות מול לקוחות.

 

הקלטת שיחה באייפון

 

לאור העובדה שאת מרבית שיחות הטלפון שלנו אנו מבצעים דרך המכשירים הסלולריים, נוצר צורך במקליט שיחות לאייפון, מוצר או שירות שיאפשר הקלטת השיחות המתבצעות דרך מכשיר האייפון. האייפון אינו מכיל בתוכו אפשרות מובנית להקלטת שיחות, וקיימת אפשרות להקלטת תזכורות אישיות בלבד. אחת הסיבות שבגינן חברת אפל החליטה שלא לאפשר מקליט שיחות באייפון כפיצ'ר מובנה במכשיר היא העובדה שהאזנת סתר אינה מוגדרת חוקית במדינות מסוימות. בכל הנוגע לחוק בישראל, הקלטת שיחה אינה מוגדרת האזנת סתר בלבד שאחד משני משתתפי השיחה מודע להיותה מוקלטת. הקלטה זו הינה ראיה לכל דבר, ואף ניתן לעשות בה שימוש בבית המשפט, באם הדברים יגיעו לידי כך.

 

החיסרון של האפליקציות

 

אחת האלטרנטיבות המוצעות כיום למשתמשי אייפון, המעוניינים להוסיף מקליט שיחות לאייפון, היא להוריד אחת מהאפליקציות המאפשרות הקלטת שיחות. קיימות מגוון אפליקציות חינמיות המאפשרות הקלטה באמצעות ביצוע שיחת ועידה. לכאורה מדובר באופציה טובה למי שמעוניין שיהיה לו מקליט שיחות באייפון, אך בפועל אפליקציות אלו אינן נתמכות טכנית בצורה מספיק טובה, דבר שגורם לניתוקים בהקלטה, מחיקת הקלטות, קולות רקע וצפצופים, אשר אינם מאפשרים לעשות שימוש ראוי בהקלטה שבוצעה.

 

רקורד און ליין – שירות מקליט שיחות באייפון

 

במידה ואתה מעוניין להוסיף מקליט שיחות לאייפון שלך, ואתה מעוניין לקבל תוצר איכותי, כזה שתוכל לעשות בו שימוש גם בבית המשפט אם תצטרך, שירות רקורד און ליין הוא השירות עבורך! שירות הקלטת השיחות של רקורד און ליין מאפשר מקליט שיחות לאייפון בקלות ובפשטות. במידה ויש ברשותך מכשיר אייפון, כל שעליך לעשות הוא לחייג למספר הטלפון של השירות. לאחר מכן יש לחייג את המספר המיועד וזהו. השיחה הוקלטה באיכות מרבית. בסוף השיחה יועבר למכשירך קישור באמצעותו תוכל להוריד את קובץ ההקלטה. ההקלטות נשמרות למשך 30 יום על שרתי שירות רקורד און ליין, וזאת בצורה דיסקרטית לחלוטין, תחת סטנדרטים מחמירים של אבטחה.

 

>> לחץ בחזרה לדף הבית