התקשר עכשיו

אפליקציה להקלטת שיחות (מכל המכשירים)

  • מחפש דרך לתעד שיחות טלפון חשובות?

  • זקוק לפתרון קל ונוח לבעיה של חוסר תיעוד טלפוני?

  • רוצה שתהיה בידך האפשרות לשמור על זכויותיך?

 

הקלטת שיחות טלפון לצורך תיעוד ו/או שמירה על האינטרסים שלך היא שירות שאתה חייב להכיר. דאג ליצור לעצמך את היתרון, והיה אתה הגורם המקליט את השיחה. הקלטה איכותית היא נכס לעתיד!

 

>> הקלטת שיחות באנדרואיד - לחץ כאן

>> הקלטת שיחות - הסבר קצר

 

אם יצא לך פעם להיתקל בנציג שירות טלפוני אשר טען בתוקף כי לא הבטיח דבר כזה או אחר, סביר להניח שאתה כבר מבין את הצורך בהקלטת שיחות טלפון. יש לא מעט סיבות שבגללם מומלץ להקליט שיחות מסוימות, וכיום יש כמה דרכים לעשות זאת. חשוב לציין כי הקלטה היא עבירה המוגדרת האזנת סתר, במידה ומתבצעת ללא ידיעת אחד משני הצדדים.

 

בשביל מה להקליט שיחות?

 

כאשר הבטחות והתחייבויות לתנאים מסוימים מועברות בצורה טלפונית ואין לכך תיעוד, קשה מאוד לבדוק מה באמת היה, ולעמוד על שלך במידת הצורך. לא פעם שומעים על לקוח שבחר להקליט שיחת טלפון עם נציג מכירה או שירות, ובכך הגן על זכויותיו מול אותה חברה, במקרה של חוסר הסכמה בין הצדדים. הקלטת שיחות טלפון תאפשר לך להאזין לשיחה לאחר סיומה, לבחון את פרטי השיחה, וכמובן שתוכל להשתמש בה במידה ויהיה בכך צורך. הקלטת שיחות טלפון יכולה להועיל לך גם כאשר אתה מעוניין לתעד הנחיות שמועברות על ידיך, לדוגמא הנחיות פיננסיות. בפועל אתה לעולם לא יכול לדעת איזה מידע יועבר בשיחת טלפון, והאם יהיה לך צורך בו. הקלטת שיחות טלפון יכולה לסייע לך לוודא שהמידע יהיה בידך. הקלטת שיחות אפשרית גם ממכשירי טלפון נייחים וגם ממכשירים סלולריים.

 

כיצד ניתן להקליט שיחות?

 

אחת האפשרויות הקיימות לצורך הקלטה של שיחות טלפון היא באמצעות שימוש באפליקציה להקלטת שיחות. קיימות מגוון אפליקציות המיועדות למערכות הפעלה ולמכשירים שונים. אפליקציה להקלטת שיחות מצריכה כמובן הורדה למכשיר בו אתה משתמש. יש שוני בין האפליקציות המיועדות לאייפון ובין אלו המיועדות לאנדרואיד. הקלטות המתבצעות באמצעות אפליקציית הקלטת שיחות לאייפון עושות שימוש בזיכרון מכשיר הסלולרי, דבר המכביד לא פעם על הטלפון. לעומתן, האפליקציות המיועדות עבור משתמשי האייפון פועלות בדרך של שיחת ועידה, ולאחר מכן הקבצים נשמרים על שרת חיצוני לטלפון. את קובץ ההקלטה תוכלו בדרך כלל לקבל באמצעות קוד.חלק מהאפליקציות המוצעות הן חינמיות, כאשר ברוב המקרים על מנת שתוכל להשתמש בכל הפיצ'רים המוצעים, יהיה עליך לשלם סכום לא קטן.

 

איכות ההקלטה חשובה לכם?

 

אחת הבעיות העיקריות באפליקציה להקלטת שיחות היא נושא האיכות. מרבית האפליקציות סובלות מבאגים חוזרים ונשנים, התנתקויות באמצע ההקלטה, ואיכות הקלטה שאינה מאפשרת באמת לעשות בה שימוש. הדבר גורם לא פעם לעוגמת נפש בקרב המשתמשים, אשר קיוו שיהיה בידם התיעוד הרצוי. אפליקציה להקלטת שיחה אמורה לספק את המענה, אך בינתיים האפליקציות הקימות אינן מספקות את הסחורה.

 

רקורד און ליין – איכות שיחה מקסימאלית

 

שירות רקורד און ליין נותן מענה מושלם למי שחשובה לו איכות ההקלטה, והשימוש בו קל, נוח ופשוט. במידה והחלטת שאתה מעוניין לבצע הקלטת שיחה, כל מה שעליך לעשות הוא לחייג למספר הטלפון של השירות, ואז להתקשר לזה שאתה מעוניין לקיים את השיחה. לאחר שהשיחה תסתיים תוכל  לקבל הודעה הכוללת קישור לקובץ השיחה. איכות שיחה מקסימאלית, אפס תקלות, ללא שום צורך בהתחייבות, תשלום דמי מנוי, או ביצוע של הורדה למכשיר. שירות הקלטת שיחות מנצח.

 

 

>> לחץ בחזרה לדף הבית